ERTAN SABUNCU
Avukat/Kurucu

Sabuncu Hukuk Bürosu’nun kurucusu olan Avukat Ertan SABUNCU 2007 yılında Başkent Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olarak avukatlık mesleğine başlamıştır. 2008 Yılından beri avukatlık mesleğini icra eden Av.Ertan Sabuncu, Ticaret Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Aile Hukuku ve İş Hukukuna dayalı her türlü dava ve bilhassa şirketler hukuku konusunda uzmanlaşmıştır.

Bunun yanı sıra Av.Ertan Sabuncu, Türkiye Barolar Birliği tarafından düzenlenen TCK, CMK, Uzlaştırma, Kamulaştırma Hukuku ve Spor Hukuku Sertifika programlarına katılmış ve bu alanda başarı göstermiştir. Av.Ertan Sabuncu iyi derecede İngilizce bilmektedir.

EBRU SABUNCU
Kıdemli Avukat

Av.Ebru Sabuncu, Başkent Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde hukuk tahsilini tamamlamıştır. Avukatlık mesleğine 2008 yılında stajının tamamlanması ardından adım atmış ve beş yıl Ankara Barosu’na kayıtlı olarak aktif serbest avukatlık yapmıştır. Avukatlık stajı süresinde Ankara Hukuk bünyesinde Banka ve Ticaret Hukuku Araştırma Enstitüsün’de  bir yıl Ticaret Hukuku, Banka Özel İşlemleri üzerine sertifika programına katılmış ve bu konuda şirket, banka dava ve icra takiplerinde başarı göstermiştir. 2010-2012 yılları arasında Türkiye Ziraat Bankası Genel Müdürlüğü Sözleşmesi Avukatı olarak birçok icra takibine imza atmıştır.

Av.Ebru Sabuncu, 2012 yılında Avukat Ertan Sabuncu ile evlendikten sonra avukatlık mesleğini Eskişehir Barosu nezdinde icra etmekte olup Ankara’da Yalova Hukuk Ofisi ile bağlantılı çalışmaktadır. Av.Ebru Sabuncu ağırlıklı olarak Ticaret Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, İş Hukuku Aile Hukuku  ve KVKK alanlarında avukatlık mesleğini icra etmektedir.

HİLAL DEĞİŞME
Avukat

Av.Hilal Değişme, 2013 yılında Gazi Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur.  1 yıllık staj eğitiminin ardından 2014-2020 yılları arasında Eskişehir ilinde bulunan Kırdemir Avukatlık Bürosunda avukat olarak çalışmıştır. 2020 yılının Ağustos ayından beri Sabuncu Hukuk Bürosunda avukat olarak çalışmaktadır. Av. Hilal DEĞİŞME Bilirkişilik Temel Eğitimi, Aktüerya Nitelikli Hesaplamalar Bilirkişilik Eğitimi, Aile ve Miras Mevzuatından Kaynaklı Nitelikli Hesaplamalar Bilirkişilik Eğitimi, Mal Rejimi ve Tasfiyesi Eğitimi, Konkordato Komiserliği (Ticari İşletmeler ve Bankalar için Konkordato Hukuku) Eğitimi programlarını tamamlayarak sertifika almaya hak kazanmıştır.

 

DİDEM DİNÇ
Avukat

2008 yılında Başkent Üniversitesi Hemşirelik ve Sağlık Hizmetleri lisans bölümünden mezun oldu. 10 yıl kadar hemşirelik yaptı. 2018 yılında Maltepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi'den mezun oldu. Mezun olduktan sonra stajını SABUNCU HUKUK BÜROSU'nda tamamladı. 2019 yılı Aralık ayından itibaren SABUNCU HUKUK BÜROSU'nda çalışmaktadır.

Sağlık Hukuku, Tıp Hukuku, Ceza Hukuku, Aile Hukuku, İş Hukuku alanlarında faaliyet göstermektedir. İyi derecede İngilizce bilmektedir.

SEVGİ ESİN ŞENGEZER
Stj.Avukat
Stj. Avukat Sevgi Esin Şengezer Maltepe Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 2020 yılında mezun olmuştur. Mezun olduktan sonra stajına  SABUNCU HUKUK BÜROSU'nda başlamıştır. Halen daha Anadolu Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimindeki eğitimine devam etmektedir. İyi derecede İngilizce bilmektedir.
 
ABDULLAH AKKÜN
Yardımcı Personel

2005 yılından itibaren Eskişehir ilinde faaliyet gösteren hukuk bürolarında icra servis sorumlusu olarak çalışmış olup 2017 yılından itibaren SABUNCU HUKUK BÜROSU' nda çalışmaktadır.
Sigorta şirketlerinin, Bazı Kamu Kuruluşlarının, Devlet ve Özel Bankalar ile Çeşitli Firmaların Alacak Takipleri, Ipotek Takipleri, Satış Işlemleri ile takip öncesi tahsilat işlemlerini gerçekleştirmek üzere şirketlerin ve kurumların anlaşmalı avukatları ile çalışmıştır.

2008 yılından itibaren de maddi hasarlı, yaralamalı ve vefat olan her türlü kazalarda mağdurların alması gereken tazminatlarin tahsili için işlemleri yürütmektedir.

HAKAN İZER
Yardımcı Personel

2014 yılı itibari ile Eskişehir İlinde bulunan hukuk bürolarında icra servisi ve iş takibi üzerine çalışmaya başlamış olup 2016 yılından itibaren SABUNCU HUKUK BÜROSU bünyesinde çalışmaya devam etmektedir.